Tábor

Příměstský letní tábor s výukou angličtiny v Olomouci

Letní příměstský tábor v Olomouci – Prázdniny, na které děti nezapomenou

Hledáte kvalitně vedený příměstský tábor pro děti? Chcete, aby vaše děti potkaly o prázdninách nové kamarády? Baví je výtvarná tvorba, sport nebo angličtina?

Nechte své děti zažít jazykový tábor, zaměřený na výtvarnou výchovu, angličtinu a sportovní aktivity, na který jen tak nezapomenou.

Výtvarný tábor s výukou angličtiny pro děti od 7 - 12 let je realizován naší Moravskou střední školou a pořádaný ve spolupráci s naší mateřskou školou, MŠ jazyková a umělecká. Letní tábor proběhne v termínu 30.7. - 3.8.2018.

Jedná se o příměstský tábor v Olomouci, který vedou kvalifikovaní pedagogové a je realizovaný školskými zařízeními vedenými v rejstříku škol Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Obě dvě organizace, jak provozovatel příměstského tábora Moravská střední škola, tak i partner projektu MŠ jazyková a umělecká, působí na trhu vzdělávání více než 20 let a svým žákům zabezpečují kvalitní vzdělávání na středoškolské a předškolní úrovni.

Náš příměstský tábor je zaměřen na výtvarné tematické lekce, pečlivě provázané s dalším programem a s důrazem na zážitek, upevňování kolektivu a vzdělávání. Na děti čeká lektor s individuálním přístupem a odborným vzděláním, se kterým se budou věnovat akční malbě s důrazem na gesto, akrylové malbě na velký formát, tvorbě masek, práci s temperovými a akrylovými barvami nebo objektové tvorbě - s lepenkou a barvami. Děti si budou moci vyzkoušet také výtvarnou techniku sprejováním, tzv. graffiti.

Výtvarné činnosti budou provozovány s ohledem na počasí v Olomouckém parku, popř. ve výtvarném ateliéru Moravské střední školy. Dalšími možnostmi využití prostorů školy jsou také interaktivní učebny, tělocvična, šatny, jídelna, sociální zařízení.

Angličtina pro děti, je na našem táboře vyučována zábavnou formou a to především díky interaktivní výuce na moderních tabulích Smartboard. Výuka AJ bude přizpůsobena věkovým zvláštnostem dětí, především pak jejich stávající znalostní úrovni. Také výuka AJ může probíhat v rámci pobytu venku.

Program příměstského tábora:

7:45 – 9:00 Scházení dětí v budově Moravské střední školy, snídaně, Volný výběr 1
9:00 – 12:00

Dopolední výtvarné techniky (Graffiti v parku, kašírování, akční malba – akrylová malba, tvorba masek – kašírování, objektová tvorba s lepenkou a barvami

Po – Graffiti v parku, výtvarná metoda sprejováním

Út – Kašírování masek

St – Akrylová malba

Čt – Objektová tvorba

 – Graffiti v parku, výtvarná metoda sprejováním

12:00 - 12:30 Oběd
12:30 - 14:00 Volný výběr 2
14:00 – 14:40 Angličtina
14:40 – 15:00 Odpolední svačina
15:00 – 16:00 Výtvarné ateliéry, keramika, focení dětí, vyzvedávání dětí

Pozn. Volný výběr - aktivity, pro které moho děti hlasovat, uskuteční se především dle jejich většinového zájmu (fotbal, floorbal, vybíjená, tenis, další tělovýchovné aktivity probíhající v tělocvičně nebo venku).

Příměstský tábor bude veden pedagogy a studenty Moravské střední školy.

Program může být přizpůsobován s ohledem především na počasí, zájem dětí, náročnost.

Ceník:

Kompletní příměstský tábor: 5 dní = 1990,-

Přihlášky odeslané do 1.4. 2018 se zvýhodněnou cenou 1850 Kč za celý tábor.

Jednotlivý den příměstského tábora: 490,-

V ceně je snídaně, oběd, svačina a celodenní pitný režim.